HAKKIMIZDA
Resmi büyütmek için tıklayınız

1993 yılında ambalaj, paketleme ve endüstriyel temizlik ürünleri sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız mağaza poşetlerinden sanayi ambalajlarına kadar geniş bir perspektifte müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Kuruluşumuzun var olma nedeni müşterilerimize üstün hizmet ve kaliteli ürün sunmak, günün şartlarına uygun yenilenme gücüne sahip olmak ve mevcut imajını ve konumunu devam ettirebilmektir.

Şamil Ambalaj 1993 yılından beri bu ilkelerle iş ahlakına ve çalışanına tam saygısıyla, iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun koşullarla ticaretine devam ediyor.

Farklı müşteri ve ürün gruplarında söz sahibi olan uzman kadromuz; tüketici çıkarlarını en iyi şekilde korumak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine tam cevap verebilecek düzeyde ürünler sunmak ve pazarımızdaki aranılan bayi konumunu korumak için çalışıyor.

Kaliteli ürün ve hizmet için elimizdeki mevcut stok ve depolama alanlarıyla uygun çevre çalışma koşullarında birleştirerek talep ettiğiniz ürünü en kaliteli şekilde ve tam zamanında size sunmak için çalışıyoruz.

Müşterilerimize sadece kaliteli ürünlerle hizmet vermeyi değil karşılıklı fikir alışverişiyle toplam kalite anlayışına ve firma karakterine uygun çalışmalarla hedefine ulaşan sonuçları arıyoruz.

Kurumsal imacın önemini ve gerekliliğini idrak etmiş tecrübeli yönetim kadromuz, eğitimli ve deneyimli personelimizle uzun yıllar siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermeyi tememni ediyoruz.

Şamil Ambalaj ve Endüstriyel Temizlik Ürünleri kalitede istikrar fiyatta denge.

 
 
 
  Adres: Tekeler Mah. Karasu Cad. No: 56 (Giriş Tekeler Sk. Tarafı) Adapazarı / Sakarya
Tel: 0 (264) 277 85 55
Faks: 0 (264) 277 85 54
E-Posta: info@samilambalaj.com.tr
İsa DEDE ;
Gsm: 0 532 2643052 - 0 541 2643052
E-posta: isadede@samilambalaj.com.tr
Şamil DEDE: 0 (533) 2008463